Back

Dekanė Danguolė Kasperavičienė
Mob. 8 684 63 516
 
 
Psichologijos fakulteto pagrindinis tikslas – suteikti fakulteto klausytojams žinių apie asmenybės psichologiją, ugdyti gebėjimus įsiklausyti ir pažinti save, bendrauti su aplinkiniais, kurti malonią, sveiką aplinką, giliau suvokti savo egzistenciją ir jos ypatumus.
 
Psichologijos fakulteto veiklos kryptys:
  • Paskaitos
  • Praktiniai užsiėmimai
  • Bendravimas ir pokalbiai
  • Diskusijos
Dekanė – Danguolė Kasperavičienė
Mob. +370 684 63516
 
 
Seniūnė Aldona Beloborodovienė
Mob. +370 605 41569
 
Fakulteto taryba (5)
Danguolė Kasperavičienė – dekanė, tarybos pirmininkė, mob. +370 684 63516, el. p. kasperdanguole@gmail.com
Aldona Beloborodovienė – seniūnė, mob. +370 605 41569, el. p. aldonabeloborodoviene@gmail.com
Gema Dromantienė – klausytoja, mob. +370 616 02016, el. p. gemante@yahoo.com
Stasė Varasimavičienė – klausytoja, mob. +370 656 28660, el. p. stasesinfo@gmail.com
Danguolė Švegždienė – Saviugdos klubo MES vadovė, mob. +370 650 71876, el. p. dangasv@gmail.com
 

Psichologijos fakultetas (iki 2022 metų rudens – Socialinės psichologijos fakulteto, o iki 2011 m. Žmogaus dvasinio tobulėjimo fakultetas) savo veiklą pradėjo 1996 m. ir visą dešimtmetį jam vadovavo Kristina Olga Didžiokienė. 2016-2018 mokslo metais fakultetui vadovavo Romualdas Grigas, 2018-2020 – Gediminas Dalinkevičius.

Fakulteto Garbės lektoriai: Milda ŠiugždienėDovilė Jankauskienė. Garbės narė  – ilgametė fakulteto seniūnė Irena Beinortienė.

Psichologijos fakultetas

Psichologija (iš gr. siela + logos mokslas).

Šiuolaikinė psichologija apima įvairias žmogaus psichinio gyvenimo sritis, tiria psichinius reiškinius, psichikos faktus, nustato dėsnius ir kuria jų aiškinimo sistemas. Psichologija yra skirstoma į daugelį šakų: asmenybės psichologija, socialinė psichologija, pedagoginė psichologija, sveikatos, organizacinė, sporto ir kt.

Žmogaus psichika viena didžiausių, sudėtingiausių ir iki galo nepažintų pasaulio paslapčių. Psichologai jau kelis šimtmečius bando įminti žmogaus psichikos mįsles, bet dar lieka daugybė iki galo nepaaiškinamų dalykų. Kartu su specialistais panagrinėsime svarbias psichologijos temas: aiškinsimės, kaip suvokiame ir vertiname save, kokiam asmenybės tipui priklausome, gilinsimės į savo ir kitų žmonių emocijas, stiprinsime efektyvaus bendravimo ir konstruktyvaus konfliktų sprendimo įgūdžius, aptarsime vyresnio amžiaus žmonių psichikos ypatumus, ieškosime naujų būdų padėti geriau jaustis kitiems ir sau patiems.

Psichologijos fakultete stengsimės įsiklausyti į jūsų poreikius bei lūkesčius ir nagrinėti tuos klausimus, kurie yra jums įdomūs ir svarbūs.

Viliuosi, kad savęs supratimas ir pažinimas leis mums būti labiau geranoriškiems, draugiškiems bei supratingiems. Tikiu, kad naujos žinios ir įgūdžiai padės mums palaikyti gerus santykius tiek su savo artimaisiais, tiek su bičiuliais, kaimynais, visais gyvenimo kelyje sutiktais žmonėmis.

Danguolė Kasperavičienė, Psichologijos fakulteto dekanė

pdf icon 32 Socialinės psichologijos fakulteto Saviugdos klubo „Mes“ nuostatai