Back

Skiriame dėmesį Jūsų naršymo kokybei ir duomenų apsaugai. Visada siekiame, kad liktumėte patenkinti naršymo patirtimi mūsų internetinėje svetainėje, tad naudojame slapukus bei analitikos priemones, kurios padėtų užtikrinti  kuriamo turinio aktualumą ir teikiamų paslaugų kokybę.

  1. Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis Tinklapio priemonėmis, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas – informuoti Tinklapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti  jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.
  2. Perduodami asmeninę informaciją per mūsų Tinklapį, Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Privatumo politika ir joje nurodytomis taisyklėmis, taip pat patvirtinate, kad Jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma Privatumo politikoje nustatyta tvarka. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog Privatumo politika yra privaloma bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų Tinklapyje ir (ar) naudoja jame įdiegtas priemones, užsako paslaugas bei kitaip naudojasi Tinklapiu ar jo dalimi, taip pat bet kokiais įrankiais arba bet kokiu kitu Tinklapio turiniu. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs negalite naudotis Tinklapiu ir kitomis paslaugomis, įrankiais, prieinamais Tinklapyje ar bet kokiu kitu Tinklapio turiniu.
  3. Mūsų Tinklapyje įdiegtos priemonės suteikia galimybę juo naudotis anonimiškai, t. y. naudotis taip, kad Tinklapyje apie Jus būtų renkama tik anoniminė informacija. Tinklapiu anonimiškai gali naudotis ir lankytojai, ir klientai, kurie nėra užsiregistravę mūsų internetinėje svetainėje. Tinklapiu galima naudotis anonimiškai, kol patys nenuspręsite kitaip arba kol Jūs nenuspręsite Tinklapyje atlikti veiksmų, kurie reikalauja atskleisti Jūsų asmeninę informaciją (pavyzdžiui, pateikti užklausą).
  4. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Tinklapis automatiškai nerenka jokių Jūsų asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami slapukai skirti užtikrinti taisyklingą Tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį, taip pat gaunamų statistinių Tinklapio duomenų dėka mes galime tobulinti savo internetinę svetainę bei vykdomą tiesioginę ir netiesioginę rinkodarą. Naršant mūsų svetainėje integruoti slapukai automatiškai renka: puslapių lankomumo rodiklius, lankytinų URL nuorodų kelią bei statistiką, tinklapio krovimosi laiką naršant, naudojamą naršyklės rūšį, naudojamą įrenginį, IP adresą, geografinę padėtį ir informaciją, esančią slapukuose. Šie duomenys nėra siejami su Jūsų nurodyta asmenine informacija. Šie duomenys archyvuojami ir naudojami tik statistinei analizei, svetainės lankytojų ir (ar) klientų srautų įvertinimui.
  5. Vadovaujantis Privatumo politika, Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas turi teisę naudoti Jūsų pateiktą asmeninę informaciją savo vidiniais tikslais, įskaitant susisiekimą su Jumis telefonu, elektroniniu paštu, siekiant informuoti apie paslaugų, tinklapio atnaujinimus ir pateikti informaciją, susijusią su prekybos sandoriais.
    1. Tinklapis naudoja „Google Inc.“ (toliau – „Google“) sukurtą ir teikiamą „Google Analytics“ programą, kuria naudojantis atliekamos interneto svetainių analizės paslaugos. „Google Analytics“ naudoja slapukus kurie leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojate Tinklapį. Slapukų sugeneruota informacija apie tai, kaip Jūs naudojate Tinklapį (kartu su IP adresu), perduodama į Google serverį JAV ir ten kaupiama. Google naudos šią informaciją tam, kad galėtų analizuoti Jūsų naudojimąsi Tinklapiu, rengti ataskaitas apie Tinklapio populiarumą jos operatoriui ir atlikti kitas su Tinklapiu ir jo naudojimu susijusias paslaugas. Google gali persiųsti šią informaciją tretiesiems asmenims, jei to reikalauja taikytini teisės aktai arba jei šie tretieji asmenys apdoroja informaciją Google vardu. Google nesies Jūsų IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis. Atlikę tam tikrus nustatymus savo naršyklės programinėje įrangoje, Jūs galite neleisti Google įdiegti slapukų, tačiau atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju galbūt negalėsite visa apimtimi naudoti visų Tinklapio funkcijų. Naudodami Tinklapį, Jūs sutinkate ir patvirtinate, kad visi su Jūsų veikla Tinklapyje susiję duomenys gali būti naudojami Google aukščiau išvardytais tikslais ir būdais.